Hesabım

Ağda, Epilasyon, Tüy Alma

Fiyat Aralığı
Ağda, Epilasyon, Tüy Alma Ağda, Epilasyon, Tüy Alma için 14 sonuç bulundu.

Ağda, Epilasyon, Tüy Alma

Kişisel bakımın bir numaralı kuralı, pürüzsüz bacaklara sahip olmaktır. Bacaklarınızın her daim temiz ve pürüzsüz görünmesini sağlamak için ağda, epilatör ve tüy dökücü kremlerden yararlanabilirsiniz. Ağda, cilt üzerinde pürüzsüz bir görünüm sağlarken, yüzeyde bulunan ölü derinin de atılmasını sağlar. tüyden ve ölü deriden arınmış cilt pürüzsüz görünür ve pırıl pırıl parlar. Sir ağda, tüm kılları kökünden alır ve uzama süresini uzatır. Kıl köklerini zayıflatarak tüylerin daha az çıkmasına yardımcı olur. Düzenli sir ağda kullanımı sonunda tüylerin daha ince ve daha seyrek çıktığı kanıtlanmıştır. Ağda yapan kişiler tarafından en çok tercih edilen ağda çeşidi, roll-on ağdadır. Roll-on ağda, kartuş görünümündedir ve ağda ısıtıcı ile ya da sıcak suyun içinde ısıtılarak kullanılır. Tüylerin çıkış yönünde cilde sürülür ve ağda bezi ile tüylerin çıkış yönünün tersine doğru çekilir. En küçük tüyleri bile etkili bir şekilde kökünden çeker ve haftalarca pürüzsüz bir cildin tadını çıkarmanızı sağlar. Veet ağda bantları, kolay ve pratik kullanımı ile anında kıllarınızdan ve tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olur. Veet ağda bantları avuç içinde ısıtılarak ikiye ayrılır, ardından cilt yüzeyine yapıştırılır ve tüylerin çıkış yönünün tersine doğru hızlı bir hareketle çekilir.

Epilasyon işlemi için ağda kullanmak istemiyorsanız, kıl köklerini derinden çeken epilatör makinelerini tercih edebilirsiniz. Epilatör makinelerinin üzerinde; birçok cımbıza sahip çıkarılabilir başlık bulunur. Bu başlık elektrikten enerji alarak dönmeye başlar ve kılları kökünden tutup çıkarır. Kıllar kökten çıkarıldığı için cilt yüzeyi pürüzsüz bir görünüme kavuşur ve pürüzsüzlüğünü uzun süre korur. En çok tavsiye edilen epilatör markaları arasında Philips ve Braun yer alıyor. Braun Silkepil Venüs epilatör ılık suda çalışabilir özelliktedir. Isı, kan dolaşımını düzenler ve cildi daha hassas yapar. Bu sayede epilasyon acısını azaltabilirsiniz.

Epilasyon işlemini ağrısız ve sızısız gerçekleştirmek istiyorsanız, tüy dökücü kremlerden yararlanabilirsiniz. Tüy dökücü kremlerin kullanımı çok kolay ve pratiktir. Üstelik ağda ve epilatör gibi acı verici değildir. En çok tercih edilen tüy dökücü krem markaları arasında Vi-vet, Veet, Bioder ve Sesu vardır. Bioder tüy dökücü krem, tüylerin etkili bir şekilde temizlenmesini gerçekleştirirken, içindeki E vitamini ve papatya özleri sayesinde cildi besler ve nemlendirir. Kollarında koyu renk kılları olan kişiler, tüy sarartıcı kremlerden yararlanabilirler. Tüy sarartıcı kremler, siyah renk kılların renginin açılmasını sağlar ve daha az dikkat çekmesine yardımcı olur.