Hesabım

Bebek Giyim

Marka
Fiyat Aralığı
Bebek Giyim Bebek Giyim için 2 sonuç bulundu.

Bebek Giyim

Bebek kıyafetleri, erkek bebek kıyafetleri ve kız bebek kıyafetleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Minik kızınız ve minik oğlunuz için kıyafet satın almak istiyorsanız, ilgili kategorilerdeki ürünlerimizi inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Bebek kıyafetleri arasında: yazlık bebek kıyafetleri ve kışlık bebek kıyafetleri yer almaktadır. Kışlık bebek kıyafetlerinden örgü bebek hırkaları ve örgü bebek şapkaları en çok tercih edilenlerdir. Kız bebekler için ve erkek bebekler için özel olarak tasarlanan bu ürünlerin birçok farklı modeli bulunmaktadır. Bebek uyku tulumları, minik bebekler için en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Uyku tulumu ile birlikte uyutulan bebeklerin üzerini açma ve uyurken üşütme gibi riskleri ortadan kalkar. Yazlık uyku tulumları ve kışlık uyku tulumları olarak üretilen bu ürünlerin rengini ve modelini, bebeğinizin cinsiyetine göre tercih edebilirsiniz. Kız bebekler için pembe renkler tercih edilirken, erkek bebekler için de genelde mavi renkler tercih edilmektedir.

Minik bebeğinizi bir prensese ya da bir süper kahramana benzetmek istemez miydiniz? Kategorimizde yer alan bebek kostümleri ile bunu gerçekleştirmek çok kolay. Minik yavrunuzun doğum günü yaklaşıyorsa, bebek doğum günü kostümleri arasından hoşunuza gideni kolayca tercih edebilirsiniz. Minnie Mouse bebek kostümü de en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Doğum gününde ya da herhangi bir çocuk partisinde minik kızınıza Minnie Mouse kostümü giydirebilir ve onun Disney'den fırlamış gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Minnie Mouse kostüm setinin içerisinde bir adet elbise ve bir adet taç bulunmaktadır. Minnie Mouse bebek kostümlerini seçerken bebeğinizin kaç aylık olduğuna dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

Minik bebeğinizle birlikte soğuk havalarda rahat rahat dışarı çıkabilmek için bebek montlarından ve bebek şapkalarından yararlanabilirsiniz. Bebek şapka takımları içerisinde, eldiven ve atkı da bulunmaktadır. Erkek bebek montları ve kız bebek montları, minik bebeklerin ilgisini çekecek şekilde tasarlanmaktadır. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek bebek montları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bebek kıyafetleri arasında en çok kullanılan ürünler bebek zıbınlarıdır. Terleyen bebeğinizin üzerini gün içinde birkaç defa değiştirmek zorunda kalabileceğiniz için yanınızda mutlaka yedek bebek zıbını bulundurmanız tavsiye edilmektedir. Bebek ayakkabı modelleri arasında en çok tercih edilenler, bebek spor ayakkabılarıdır. Kız bebek kıyafetleri arasında en çok tercih edilenler, bebek elbiseleri ve bebek etekleridir. Erkek bebek kıyafetleri arasında en çok tercih edilenler ise erkek bebek gömlekleridir. Kategorimizde yer alan bebek kıyafetlerini inceleyerek minik bebeğinizi en güzel şekilde giydirebilirsiniz.