Hesabım

Bebek Biberon ve Aksesuarları

Fiyat Aralığı
Biberon ve Aksesuarları Bebek Biberon ve Aksesuarları için 158 sonuç bulundu.

Biberon ve Aksesuarları

Bebek bakımının en önemli ürünlerinden biri biberondur. Bebeğinizin sağlığını tehlikeye atmamak için cam biberon kullanmayı tercih edebilirsiniz. Biberon, bebeklere süt ve sıvı maddeleri içirmek için kullanılan emzikli şişedir. Bebedor, Chicco, Nuk, Philips Avent, Neavita, Dr Browns, Mamajoo gibi birçok marka tarafından biberon çeşitleri üretilmektedir. Yavrunuza mama yedirirken üzerindeki kıyafetlerinin kirlenmesine izin vermemek için bebek önlükleri kullanabilirsiniz. Bebek önlüklerinin kolay kullanımı, bebek beslenmesinde birçok annenin işine yaramaktadır. Bebeklerin boynuna bağlanarak rahatlıkla kullanılabilen bu ürünleri çamaşır makinesinde yıkayarak tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Sürekli yıkamaya vaktiniz olmuyorsa tek kullanımlık mama önlüklerini kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık mama önlükleri, kolay ve pratik kullanım imkanı sunduğu için birçok anne tarafından tercih edilmektedir. Kullanıldıktan sonra hemen atıldığı için son derece hijyeniktir. Bebeğinizin mama yerken kirlettiği ağzının etrafını silmek için ağız bezlerini tercih edebilirsiniz. Hem diş çıkarma döneminde akan salyalarını temizlemek hem de rahatça mama yedirmek için kategorimizde yer alan ağız bezi çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Bebeğinize, kendi kendine sıvı tüketme alışkanlığı kazandırmak için bebek bardaklarından yararlanabilirsiniz. Bebek bardakları, damlatmaz ve sızdırmaz olarak tasarlandığı için bebeğinizin eline güvenle verebilirsiniz. Bebeğinize cam bardaktan sıvı vermek son derece tehlikelidir, elinden düşürebilir ve kırılan cam parçaları yavrunuza zarar verebilir. Bebek bardakları kırılmaz ve damlatmaz yapıda olduğu için son derece güvenlidir. Böylece, -acaba bebeğim elindeki suyu bir yerlere döktü mü- korkusu yaşamak zorunda kalmadan bebeğinize su içme alışkanlığı kazandırabilirsiniz. Bebeğinizin biberonlarını rahatlıkla yanınızda taşımak için biberon termoslarından yararlanabilirsiniz. Biberon termosu, bebeğinizin sütünü veya mamasını biberonun içinde sıcak bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Seyahate veya pikniğe gittiğinizde, bebeğinizin mamasını, biberon termosunun içinde taşıyabilirsiniz.

Bebeğinizin mamasını ve sütünü ideal sıcaklıkta ısıtmak için biberon ısıtıcılarından yararlanabilirsiniz. Son derece kolay ve pratik kullanım imkanı sunan bu ürünler sayesinde artık bebeğinizin biberonunu ısıtmak için önce sıcak su hazırlamanıza gerek kalmıyor. Üstelik biberon ısıtıcıları, tüm biberon boylarını desteklediği için güvenle kullanılabilir. Nuk biberon ısıtıcısı sadece 2 dakikada biberonu ısıtır ve kullanıma hazır hale getirir. Su buharı kullanarak bu işlemi gerçekleştirdiği için biberona zarar vermez. Özel araç kiti sayesinde otomobil çakmağına takılarak da kullanılabilir. Böylece seyahatlerinizde de ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Chicco biberon ısıtıcısı, mama sıcaklığını 1 saat boyunca korur. Chicco markası tarafından üretilen tüm biberonlarla ve mama kavanozları ile uyumludur.