Hesabım

Bisiklet Modelleri ve Bisiklet Fiyatları

Fiyat Aralığı
Bisiklet & Scooter Bisiklet Modelleri ve Bisiklet Fiyatları için 1 sonuç bulundu.

Bisiklet & Scooter

Motorsuz ulaşım araçları arasında yer alan bisikletlerin kullanımı, son yıllarda yaygınlık göstermeye başlamıştır. Bisiklet, iki tekerlek üzerinde insan gücü ile çalışabilen motorsuz bir ulaşım aracıdır. Bisiklet çeşitleri kullanıcı ihtiyaçlarına göre şekillenmiştir. Bisikletlerin fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine göre şekillenirken, en pahalı bisikletler genellikle daha hafif materyallerden üretilen bisikletler olarak göze çarpmaktadır. Bisiklet çeşitleri; dağ bisikleti, yarış bisikleti, kondisyon bisikleti, katlanır bisiklet, şehir bisikleti gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bisikletlere birden fazla kişi ile binilebilmektedir. Bisan, Salcano, BMX, Bianchi, Ümit en çok tercih edilen bisiklet markaları arasında yer almaktadır. Ucuz bisiklet fiyatları için kategorimizde yer alan bisiklet modellerini inceleyebilirsiniz.

Bisikletler genellikle genç tüketiciler tarafından tercih edilse de son yıllarda birçok yaş grubu tarafından ulaşım aracı olarak kullanılmaktadır. Bisan marka dağ bisikletleri uygun fiyatları ile genç kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. En çok tavsiye edilen bisiklet markalarından olan Bianchi marka bisikletler, doğa sporlarını tercih eden kullanıcılar tarafından kullanılmaktadır. En pahalı bisiklet modellerinden olan Dahon marka katlanır bisikletleri istediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Şehirde gezerken, otobüse veya metroya binmeniz gerektiğinde bisikletinizi katlayarak kolaylıkla toplu ulaşım araçlarını kullanabilirsiniz. Aracınızla birlikte yazlığa ya da tatile giderken, katlanabilir bisikletinizi bagajınızda pratik bir şekilde taşıyabilirsiniz.

Bisiklet satın alırken, öncelikle nerede kullanacağınıza karar vermeniz gerekmektedir. Çünkü bisikletler, yol şartlarına göre üretilmektedir. Uzun yollarda kullanacaksanız yol(tur) bisikletlerini tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Uzun yol bisikletleri aynı zamanda şehirde kullanım için de uygundur. İşe gitmek için ya da ulaşımınızı masrafsız bir şekilde gerçekleştirmek için şehir bisikleti kullanabilirsiniz. Şehir bisikletlerinin bazı modellerinde ışıklı uyarılar ve çamurluklar bulunur. Dağ yollarında ve arazilerde bisiklet turuna çıkacaksanız, dağ bisikleti modellerinden satın almanız gerekecektir. Arazi şartlarına uyum sağlayan dağ bisikletlerinin dayanıklı ve hafif yapısı, bisiklet sürme keyfinizi arttıracak. Dağ bisikletlerinin darbe emici özelliği ve geliştirilmiş fren sistemi, diğer bisikletlere göre daha güvenli bir sürüş imkanı sağlamaktadır. Dağ bisikletlerinin lastikleri değiştirilerek şehir hayatında da kullanılabilir. Bisiklet fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.