Hesabım

Kitap, Müzik, Film, Oyun - Ps4, Oyuncak, Puzzle

Fiyat Aralığı
Kitap, Müzik, Film, Oyun Kitap, Müzik, Film, Oyun - Ps4, Oyuncak, Puzzle için 5083 sonuç bulundu.

Kitap, Müzik, Film, Oyun

Kitap okumayı seviyorsanız; eğitim, edebiyat, müzik, sağlık, hobi, kültür ve yemek kitapları gibi aradığınız tüm kitapları burada bulabilirsiniz. Günümüzün yeni trendi Elif Gibi Sevmek adlı kitabı merak ediyorsanız ve okumayı düşünüyorsanız eğer tek tıkla kapınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Kahraman Tazeoğlu'nun yazdığı Bukre; Ahmet Batman'ın yazdığı Soğuk Kahve ve Sabah Uykum kitaplarını satın alarak uzun yolculuklarınızda vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Sağlığınızı ve formunuzu korumak için Canan Karatay kitaplarından oluşan sete indirimli fiyatıyla sahip olabilirsiniz. Kitap okumak zihninizin rahatlamasına, hayata farklı bakış açılarından bakmanıza yardımcı olur. Evde gerçekleştirdiğiniz arkadaş toplantılarınızda keyifli vakit geçirmek, gülmek, eğlenmek istiyorsanız monopoly, tabu, jenga gibi kutu oyunları oynayabilirsiniz. Beyninizi çalıştırmak ve geliştirmek istiyorsanız satranç takımı alıp, satranç turnuvaları düzenleyebilirsiniz. Okey oynamayı seven arkadaşlarınız varsa, gittiğiniz yerlere okey takımını götürerek eğlenceli vakit geçirmeyi garantileyebilirsiniz. Özellikle evde büyük bir keyifle oynanan playstation oyunlarından edinebilir ve arkadaşlarınızla soğuk kış günlerinin tadını, sıcacık evinizde çıkarabilirsiniz.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek amacıyla kendinize hobi arıyorsanız maket yapmayı deneyebilirsiniz. Bir çok kişi tarafından tarafında tercih edilen gemi maketi, uçak maketi, araba maketi gibi seçeneklerden birini size uygun olabilir. Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz bir diğer aktivite de puzzle yapmak olabilir. Bir çok puzzle modeli arasından beğendiğinizi seçebilir ve can sıkıntınızı giderebilirsiniz. 2000 parçalık kelebek etkisi puzzle seti veya 1000 parçalık mutluluğun resmi puzzle setini en çok tercih edilenler arasında Ofis hediyesi veya ev hediyesi olarak ne alsam diye düşünüyorsanız Chevrolet model araba, uçak modelleri gibi dekoratif ürünler tercih edebilirsiniz.

Vakitlerinizi bir şeyler okumak veya bir şeylerle uğraşmakla geçirmek istemiyorsanız, film izleyebilir veya müzik dinleyebilirsiniz. Film ve müzik kategorilerinden tarzınıza uygun kategoriye girip aradığınız filmi ve müzik albümünü kolayca bulabilirsiniz. Film izlemek sizin için bir tutkuysa ve film arşivi yapıyorsanız yerli film ve yabancı film kategorisinden dilediğinizi arşivinize ekleyebilirsiniz. Yerli müziklerden Ajda Pekkan plakları ve Erkin Koray plaklarına ulaşabilirsiniz. Müzik dinlemek insanın ruhunu dinlendirir, bazı müzikler geçmişe götürür. Sadece müzik dinlemekle kalmayıp, herhangi bir müzik aleti çalmayı düşünüyorsanız, telli çalgılar, yaylı çalgılar, nefesli çalgılar ve gitar gibi bir çok seçeneğiniz var. Müzik yapmak insanların içinde kalmış duyguları dışarı aktarmasına yardımcı olur. Kendinize yeni bir hobi arıyorsanız gitar çalmayı tercih edebilirsiniz. Müzik tarzınız hangisiyse ona uygun bas gitar, elektro gitar, akustik gitar ve elektro gitarlardan birini alabilirsiniz.

Çocuk oyuncakları, çocuklarının zihnini ve hayal gücünü geliştirme konusunda oldukça önemli bir yere sahiptir. Çocuğunuzun oynayarak öğrenmesini için çocuk oyuncakları kategorimizden yararlanabilirsiniz. Çocuklarınız, boş vakitlerinde eğlenceli vakit geçirsin istiyorsanız; sallanan at, paten, langırt masası, ayaklı basket potası gibi çocuklar için özel üretilmiş oyuncakları tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun daha çok zihin geliştirici aktivitelerde bulunmasını istiyorsanız eğitici oyuncaklar kategorisinden yararlanabilirsiniz. Özellikle erkek çocukların gözdesi olan, uzaktan kumandalı araba ve akülü araba çocuğunuzu mutlu etmek ve eğlenceli vakit geçirmek adına tercih edilebilir.