Hesabım

Oto Koltuğu ve Ana Kucağı

Fiyat Aralığı
Oto Koltuğu & Ana Kucağı Oto Koltuğu ve Ana Kucağı için 21 sonuç bulundu.

Oto Koltuğu & Ana Kucağı

Bebek bakımını kolaylaştırmak için ana kucağı çeşitleri geliştirilmiştir. Evde bebekleri oyalamak ve eğlendirmek için en çok tercih edilen ürünler arasında ev tipi ana kucağı çeşitleri tercih edilmektedir. Tıpkı anne kucağı kadar konforlu ve güvenli olan ana kucağı çeşitleri, bebek bakımını oldukça kolaylaştırmaktadır. Bebeğinizi uyutmakta zorlanıyorsanız, titreşimli ana kucağı modellerinden destek alabilirsiniz. Tek bir tuş ile bebeğinizi istediğiniz kadar sallayabilme imkanı sunan bu ürünler ile artık bebeğiniz hiç ağlamayacak, siz de yorulmayacaksınız. Chicco ev tipi ana kucağının üzerinde, bebekleri oyalamak için asılan oyuncak kemeri bulunur. Taşımak için pratik taşıma askılarına sahiptir. Sırt desteği, en uygun pozisyonu seçmek için farklı yatma pozisyonlarına sahiptir. Kullanılmadığı zaman katlanarak uygun bir yerde muhafaza edilebilir. MamaRoo ana kucağı, bebek bakımında birçok annenin en büyük yardımcısıdır. Özellikle yeni doğan bebeklerin görsel becerilerini arttırmak için oyuncaklar belli bir mesafeye yerleştirilmiştir. Anne ve babanın gerçekleştirdiği 5 farklı gerçekçi hareket özelliği bulunmaktadır.

Bebeklerin arabalara oto koltuğu olmadan bindirilmesi yasaktır. Sık sık aracınızla seyahat ediyorsanız, bebeğiniz için mutlaka oto koltuğu satın almanız gerekmektedir. Bebeğin güvenliği ve rahatı için oto koltuğu kullanılması son derece önemli ve gereklidir. Yapılan araştırmalara göre, doğru bir şekilde araca yerleştirilen bebek koltuğu, ölümcül yaralanmaları % 75 oranında azaltmaktadır. Bu nedenle bebek koltuğunun araca doğru bir şekilde sabitlenmesi gerekmektedir. Bebek koltuğunu ve çocuk koltuğunu arabanıza doğru bir şekilde takmak için kullanım kılavuzundaki maddeleri adım adım uygulamanız tavsiye edilir. Cybex, Kraft, Sunny Baby, 4Moms, Britax Römer, Koala gibi birçok marka tarafından üretilen bebek oto koltuğu fiyatlarını inceleyebilir ve ihtiyacınız olanı kolayca satın alabilirsiniz.

Bebeğinizi sürekli kucağınızda taşımak sizi yoruyorsa, kanguru çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Hem evinizin içinde hem de dışarıda bebeğinizi kanguruya yerleştirerek rahat rahat hareket edebilirsiniz. Minik yavrunuzla yürüyüşe veya alışverişe gitmek istediğinizde kanguru çeşitlerinden destek alabilirsiniz. Bebeğiniz kanguruda hem rahat eder hem de sürekli sizi görür, böylece huysuzlandığında ya da ağladığında anında müdahale edebilirsiniz. Yeni doğan bebeğinizi kanguruda taşımak istiyorsanız, kanguru seçiminizi yaparken baş ve boyun desteği olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Yeni doğan bebeklerin başı, vücutlarından daha ağır olduğu için dik tutmaları çok zordur. Bir de kanguruda uyuyup kaldıkları zaman başları tamamen aşağıya düşer. Bebeğinizin rahatını sağlamak için ideal kanguru çeşidini seçmeniz son derece önemlidir.