Hesabım

Otomotiv & Motosiklet Yedek Parça, Kask, Lastik ve Ses Sistemleri

Fiyat Aralığı
Otomotiv & Motosiklet Otomotiv & Motosiklet Yedek Parça, Kask, Lastik ve Ses Sistemleri için 31 sonuç bulundu.

Otomotiv & Motosiklet

Motosiklet ve otomotivle alakalı olan tüm ekipmanları kategorimizde bulabilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Günlük hayatta, kısa mesafe ulaşımlarda motosiklet kullanmayı tercih edenler için scooter motosiklet modelleri bulunmakta. Scooter motosikletler diğer motosikletlere göre daha düşük cc’de üretildiği için uzun yollara uygun değildir. Uzun yollara motosikleti ile gitmek isteyenler için touring motosiklet modelleri önerilir. Touring motosikletler uzun yollarda rahatınız ve konforunuz için özel olarak tasarlanmıştır. Güçlü ABS sistemleri ile en zor şartlarda bile güvenli frenleme sağlar. Motosiklet kullanırken zorlu hava şartlarından etkilenmemek için motosiklet montu giyebilirsiniz. Motosiklet montu sayesinde rüzgardan, yağmurdan ve kardan etkilenmeden güvenle motosiklet hakimiyetinizi kurabilirsiniz. Motosiklet kullanılırken; motosiklet eldiveni, motosiklet botu ve motosiklet pantolonu kullanmanız, sağlığınızı korumak için önemlidir. Motosiklet kıyafetleri özel olarak tasarlandığı için yağmura ve soğuk havalara karşı dayanıklı olduğu gibi kaza durumunda vücudunuzun yaralanmasına karşı koruma da sağlar. Tüm bu ürüleri incelemek için motosiklet kıyafetleri kategorisini inceleyebilir ve ihtiyacınız olanları indirimli fiyat fırsatıyla satın alabilirsiniz.

Konforlu bir sürüşün parçası olan, son teknoloji navigasyon sistemleri günümüzde fazlasıyla kullanılıyor. Navitech, Navking, Goldmaster, Piranha, Next, Roadstar, Tomtom ve Garmin gibi markalar bu yüksek teknolojiyi araçlara taşıyor. Sürüş esnasında araç içi rahatlığını fazlasıyla yaşamanızı sağlayan, aynı zamanda Ford, Mercedes, Renault, Honda, BMW, Toyota, Fiat, Alfa Romeo, Chevrolet, Skoda, Opel gibi araçlarla da uyumlu olan Cyclone, Roadstar, Necvox, Jameson gibi araca özel multimedya sistemleri, teknolojinin eğlence ile harmanlanmış hali olarak biliniyor. Bluetooh olarak kullanılabilen sistemler sürüş esnasında handsfree görüşme imkanı sağlıyor. Bunun yanında kablosuz müzik yayını yapan sistemleri ile iPod ve iPhone’larınızdan aktardığınız müzik, ses ve görüntü arayüzde görüntüleniyor. Sesli komut ile birçok işlem yapmanıza olanak veriyor. Multimedya sistemi kullanmak istemiyorsanız sadece bluetooth araç kitleri ile handsfree olarak cep telefonuyla konuşabiliyorsunuz. Goldmaster, Pioneer, Mikado, Sony, Piranha, Kenwood, Jameson, Sunny, Navitech, Necvox, Roadstar markalı oto teypler, amplifikatörler ve subwooferlar sayesinde aracınızın içinde yüksek kalitede müzik dinleyebiliyorsunuz. İleri teknoloji ürünlerini arabanıza uyumlu hale getirmek için gerekli olan aksesuarların arasında yer alan USB CD çevirici modüllerinden faydalanabilirsiniz. Komponent, araç antenleri, TV monitörleri, FM transmitter, montaj kitleri, arka görüş kamerası, navigasyon sistemleri, multimedya sistemleri ve daha fazlasını bu kategoride bulabilirsiniz.

Lastikler, jantlar, filtreler, ateşleme sistemleri, akü, egzoz, fren ekipmanları, motor aksamı, şanzıman aksamı, silecek motoru ve depo kapağı gibi parçalar, otomobilin yedek parçalarını oluşturur. Michelin, Goodyear, Pirelli, Dunlop, Lassa, Bridgestone, Continental, Nokian, Syron, Sava, Roadstone ve Kumho gibi markaları içeren oto lastik kategorisi, yüzlerce farklı seçeneği kullanıcıların beğenisine sunuyor. Sahip olduğunuz otomobilin markasına, üretim yılına, yaptığı kilometreye ve daha birkaç farklı ögeye göre oto yedek parçaların bakımı ve değişimi yapılması gerekmektedir. Zorunlu ve acil haller dışında otomobiller belli kilometre aralıklarında bakıma alınır. Doğru ve iyi bakım ile hem uzun yıllar yüksek randımanla kullanılır hem de çevreye duyarlı olur. Otomobilinizde arıza meydana geldiği zaman ihtiyacınız olan oto yedek parça ürünlerini kategorimizde bulabilir ve ihtiyacınız olanı anında satın alabilirsiniz. Oto lastikler, yazlık lastik ve kışlık lastik olarak üretilirken bir de dört mevsim oto lastikler bulunmaktadır. Kış lastikleri, kış mevsiminin koşullarına göre tasarlanırken, yazlık lastikler de yaz mevsimine göre üretilmektedir. Araç yol tutuşu sağlamak ve kaza risklerini azaltmak için oto lastikleri mevsimlerine göre kullanmanız önerilmektedir. Gridgestone, Goodyear, Petlas, Lassa gibi oto lastik markaları en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Oto lastik kategorisini inceleyerek istediğiniz markanın lastiğini satın alabilirsiniz.